loading...

Wisium oferuje pełen pakiet usług, obejmujący szczegółowy plan kontroli jakości, analizy, wsparcie techniczne i narzędzie monitorujące Mycowatch® w połączeniu z wysokiej klasy produktem technicznym: T5X

T5X: Kompleksowe podejście do zarządzania ryzykiem związanym z mykotoksynami

Aby uniknąć negatywnego wpływu mykotoksyn na wydajność zwierząt, analiza prowadzona przez Wisium rozpoczyna się od surowców, a kończy na zwierzęciu. Ponieważ każdy surowiec może być źródłem skażenia, nasze podejście ogólne zaczyna się od konkretnych analiz. Pierwszym kluczowym czynnikiem decydującym o sukcesie analizy mykotoksyn jest pobranie próbki odpowiedniego surowca we właściwym czasie, aby w pełni zrozumieć globalne skażenie poprzez precyzyjny i konkretny plan kontroli jakości. Realizacja tego procesu wymaga bardzo specyficznej wiedzy i bierze pod uwagę sytuację w każdej wytwórni pasz. Drugi czynnik to pobieranie próbek i sposób ich analizowania – z zestawami szybkiej analizy i analizami chemicznymi o dużym spektrum (48 mykotoksyn).

T5X działa w synergii ze zwierzęciem

T5X to coś więcej niż tylko preparat wiążący toksyny – to wynik 20 lat rozwoju w naszych 11 ośrodkach badawczych na całym świecie. T5X działa w synergii ze zwierzętami w 3 głównych obszarach:

#1

Wiązanie w celu wychwycenia toksyn polarnych

#2

Wzmocnienie produkcji naturalnych enzymów detoksykacyjnych

#3

Wzmocnienie systemu metabolicznego

T5X to najbardziej zaawansowany produkt chroniący Twoją wydajność.

Aplikacja Mycowatch® – właściwie inwestuj we właściwym czasie

Zdobycie wyników analizy to pierwszy krok do uświadomienia sobie prawdziwego zagrożenia mykotoksynami. Aby pójść dalej i ocenić wyniki analizy mykotoksyn, opracowaliśmy aplikację Mycowatch®.

Aplikacja pozwala na ocenę ryzyka zanieczyszczenia mykotoksynami (od niskiego do krytycznego) w zależności od gatunku i poziomu zanieczyszczenia. Następnie doradza najbardziej odpowiedni produkt T5X do stosowania w zależności od sytuacji i wskazuje dokładną dawkę T5X, którą należy zastosować.

Mycowatch® to niezawodne i łatwe w użyciu narzędzie, które pomoże Ci prowadzić właściwy monitoring kontroli mykotoksyn.

Pobierz ją teraz za darmo w Sklepie Play i Apple Store

Obejrzyj film o Mycowatch®:

YouTube video

T5X jest obecnie dostępny w ponad 30 krajach na całym świecie

Masz jakieś pytania dotyczące naszej oferty T5X?