loading...

Nasza wizja i misja

DŁUGOFALOWO I BEZPIECZNIE

ELASTYCZNOŚĆ I REAKTYWNOŚĆ

ZAUFANIE

Zaangażowanie i podejście

Rynek podlega ciągłej ewolucji, z każdym dniem stając się coraz bardziej wymagający.
Wraz ze wzrostem liczby ludności rośnie popyt.


Nie zawsze masz czas, zasoby lub wewnętrzną wiedzę, aby zorganizować ciągłe doskonalenie swojego biznesu lub znaleźć nowe sposoby rozwoju.


Członkowie naszego zespołu Wisium wnoszą pasję i doświadczenie, aby pomóc Ci w tworzeniu wartości na każdym etapie cyklu życia Twojej firmy. Dostarczamy rozwiązania odpowiadające na Państwa wyzwania.

YouTube video

NASZE MOCNE STRONY

DOŚWIADCZENIE: WYKORZYSTUJEMY NASZĄ WIEDZĘ, ABY STWORZYĆ ZDROWE WSPÓŁZAWODNICTWO

Podważamy Twoje wyniki i ulepszamy Twoje procedury przemysłowe, dzięki:
Naszemu 60-letniemu doświadczeniu w żywieniu oraz wiedzy przemysłowej zdobytej dzięki silnej ekspertyzie we wszystkich aspektach zarządzania produkcją: żywieniu zwierząt, recepturowaniu, kontroli jakości, analizom laboratoryjnym, wsparciu przemysłowemu, wsparciu gospodarstw ….


Nasza wieloletnia obecność na wymagającym rynku dała naszym ekspertom prawdziwą przewagę konkurencyjną w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań.


Posiadamy szerokie, wielogatunkowe doświadczenie zootechniczne w zakresie drobiu, trzody chlewnej, przeżuwaczy, zwierząt domowych, ryb, krewetek i koni, aby sprostać Twoim wyzwaniom i Twojemu rynkowi, zarówno na poziomie lokalnym, krajowym jak i międzynarodowym.

SILNE RELACJE: BLISKA WSPÓŁPRACA Z KLIENTAMI W CELU OSIĄGNIĘCIA WSPÓLNEGO SUKCESU

Doskonałość operacyjna firmy Wisium opiera się na silnych relacjach.
Lokalnie, nasi pracownicy wnoszą doświadczenie i pasję, aby rozwiązać Państwa problemy.
Dzięki stałej koncentracji na kliencie oraz długoterminowym i bezpiecznym relacjom, wspólnie z klientem budujemy rozwiązania dostosowane do jego potrzeb.


Dzięki naszej elastyczności, reaktywności, światowemu doświadczeniu i międzynarodowej kulturze wiemy, jak rozwijać się w ciągle zmieniającym się kontekście technicznym i ekonomicznym.
Nasze relacje opierają się na zaufaniu. Już ponad 1000 kluczowych klientów przemysłowych polega na Wisium.


To silne partnerstwo pomiędzy naszymi klientami i naszymi 400 ekspertami nazywamy DUCHEM WISIUM: dzielenie tego samego celu, jakim jest współtworzenie i osiąganie z każdym z naszych klientów tego, co wykracza poza granice.

WSPÓŁINNOWACYJNOŚĆ: NOWE ROZWIĄZANIA, ABY DOŚWIADCZYĆ RÓŻNICY

Przewidujemy nowe potrzeby konsumentów i proponujemy nowe sposoby inwestowania i budowania dzięki naszemu globalnemu i połączonemu działowi badań i rozwoju, naszemu procesowi myślenia projektowego i naszym ekspertom ds. marketingu.

Dzięki naszemu globalnemu centrum innowacji We’nov, promujemy rozwój wspólnych projektów z interesariuszami w naszych ekosystemach w perspektywie otwartej innowacji i zrównoważonego wzrostu.

Rozwiązania, koncepcje, produkty i aplikacje cyfrowe Wisium są sprawdzane i walidowane przez nasze centra badawczo-rozwojowe i są bezpośrednio związane z potrzebami rynku i klientów.

Kontakt Wisium