loading...

Dzięki globalnemu podejściu do zarządzania i żywienia ryb i krewetek, eksperci Wisium mogą stać się Twoim partnerem na wszystkich etapach produkcji krewetek i ryb.

  • Jesteśmy Twoim partnerem w budowaniu oferty karm w zależności od stadiów fizjologicznych krewetek i ryb oraz specyfiki systemu hodowli i nawyków żywieniowych. Dzięki umiejętności tworzenia receptur w oparciu o dostępne surowce i uwzględnieniu wyników analizy pasz, zapewnimy Ci najlepszą recepturę, która spełni wszystkie wymagania żywieniowe ryb i krewetek.
  • Dążymy do poprawy parametrów zootechnicznych. Pragniemy zapewnić optymalny pobór paszy, przyspieszenie wzrostu i poprawę współczynnika konwersji paszy, przeżywalności i wydajności filetów.
  • Ponieważ wydajność systemów akwakultury zależy od kilku czynników, idziemy o krok dalej niż odżywianie – opracowaliśmy InMyFarm Aqua, narzędzie do podejmowania decyzji, które pozwala nam na udzielanie porad technicznych, pomagające Twojemu klientowi w doskonaleniu technik zarządzania, mające na celu maksymalizację technicznych i ekonomicznych wyników gospodarstwa.

W ramach współpracy eksperci Wisium zapewnią Ci indywidualne wsparcie poprzez usługi techniczne. Dedykowane wsparcie na każdym etapie Twojego systemu produkcyjnego i dostosowane do Twoich typów produkcji.

akwakultura_infografie

W zależności od Twojego projektu i potrzeb jesteśmy w stanie udzielić Ci dedykowanej odpowiedzi:


Produkt dla tego gatunku

Strona_Carrefour_Gatunki_Premiksy

PREMIKSY

Koncepcja dla tego gatunku

Carrefour_Page_Brands_Acidulik

Acidulik