loading...

Eksperci Wisium mają globalne podejście do zarządzania brojlerami i dlatego mogą być Twoim partnerem na wszystkich etapach produkcji mięsa – od etapu jednodniowych kurcząt do etapu rzeźni.

Zwracamy uwagę na jakość paszy stosowanej w pierwszym tygodniu życia jednodniowego kurczęcia. Ta faza decyduje o powodzeniu fazy końcowej, ponieważ istnieje pozytywna korelacja między żywą wagą w wieku 7 dni a wagą ubojową brojlerów.

Odkryj nasz prestarter dla drobiu GENESA

Prestarter GENESA – opracowany z myślą o zaspokojeniu konkretnych potrzeb kurcząt. Zawiera wysokiej jakości, lekkostrawne składniki. Zawarty w GENESA BSAFE to nieleczniczy produkt stanowiący bezpieczne, naturalne i niezawodne rozwiązanie pozwalające na kontrolę flory bakteryjnej i lepszą ochronę procesów trawienia brojlerów. Jego innowacyjna koncepcja opiera się na synergicznym działaniu ekstraktów roślinnych i specjalnej gliny aktywowanej..

Popraw współczynnik konwersji paszy i średni dzienny przyrost dzięki premiksowi Wisium dla drobiu

  • W ramach współpracy podniesiemy rentowność Twojego gospodarstwa poprzez poprawę współczynnika konwersji paszy, średniego dziennego przyrostu, jakości mięsa i wydajności mięsnej piersi.
  • W produkcji reproduktorów brojlerów kładziemy nacisk na wylęgalność, jednorodność stada i wiek pierwszego inkubowanego jaja, aby zapewnić najwyższy poziom zarządzania rozmnażaniem.

W ramach współpracy Wisium zapewni Ci indywidualne wsparcie w postaci usług technicznych. Dedykowane wsparcie w zakresie produkcji paszy na każdym etapie życia brojlerów, dostosowane do modelu produkcji mięsa – modelu Twojego lub jednego z Twoich partnerów.

brojler_infografie

W zależności od Twojego projektu i potrzeb jesteśmy w stanie udzielić Ci dedykowanej odpowiedzi:

Produkt dla tego gatunku

Strona_Carrefour_Gatunki_Premiksy

PREMIKSY

Koncepcja dla tego gatunku

Carrefour_Page_Brands_T5X

T5X

Kontakt Wisium