loading...

Dzięki globalnemu podejściu do żywienia koni, eksperci Wisium mogą stać się Twoim partnerem w osiąganiu celów wydajnościowych. Nasze podejście i rozwiązania dostosowujemy do konkretnych potrzeb koni.

  • Razem z Tobą zbudujemy asortyment pasz w zależności od etapu fizjologicznego konia i jego aktywności: rekreacja i koń pracujący, sport i zawody, hodowla i zboża uzupełniające. Oferujemy analizę surowców i pasz, aby zapewnić najlepszą recepturę i wsparcie żywieniowe.
  • Skupiamy się na problemach Twojego gospodarstwa, wdrażając zarządzanie procesami bezpieczeństwa dla bezpiecznej paszy. Przykładamy szczególną wagę do obecności naturalnie występujących substancji zabronionych (NOPS), aby produkt końcowy był pozbawiony jakichkolwiek naturalnych zanieczyszczeń.
  • Zwracamy uwagę na wyniki sprzedaży, zapewniając szkolenia żywieniowe dla pracowników sprzedaży oraz wsparcie marketingowe dla klientów.

W ramach współpracy eksperci Wisium zapewnią Ci indywidualne wsparcie poprzez usługi techniczne. Dedykowane wsparcie na każdym etapie Twojego systemu produkcyjnego i dostosowane do Twojego modelu produkcyjnego.

koń_infografie

Chcesz stworzyć nowe formuły dla koni? Podnieść jakość swoich produktów? Sprawdzić poziom bezpieczeństwa paszy? Możemy zaprojektować rozwiązanie dostosowane do potrzeb, aby odpowiedzieć na Twoje problemy. Nasi eksperci mogą pomóc Ci w następujących obszarach:


Produkt dla tego gatunku

Strona_Carrefour_Gatunki_Premiksy

PREMIKSY