loading...

Eksperci Wisium mają globalne podejście do zarządzania nioskami i jajami i dlatego mogą być Twoim partnerem na wszystkich etapach produkcji jaj – od etapu jednodniowych kurcząt niosek do okresu produkcji nieśnej.

  • Zwracamy uwagę na jakość paszy na wczesnym etapie rozwoju i proponujemy dedykowane rozwiązania odpowiadające na wyzwania pojawiające się na tym pierwszym krytycznym etapie. Żywienie jednodniowych kurcząt niosek ma bezpośredni wpływ na ich produktywność.
  • Skupiamy się na jakości jaj składanych przez nioski w Twoim gospodarstwie, w tym na jakości skorupki, wielkości jaja, kolorze żółtka i gęstości białka. Proponujemy globalne podejście do jakości, które zapewni najlepszy wynik ekonomiczny i zadowolenie Twojego klienta.
  • W ramach współpracy poprawimy rentowność Twojego gospodarstwa poprzez zwiększenie produkcji jaj i wydłużenie okresu ich znoszenia. Nasza współpraca pomoże Ci obniżyć koszty paszy poprzez poprawę jej współczynnika konwersji.
  • W ramach współpracy eksperci Wisium zapewnią Ci indywidualne wsparcie poprzez usługi techniczne. Dedykowane wsparcie w zakresie produkcji paszy na każdym etapie życia niosek, dostosowane do modelu produkcji jaj – Twojego lub jednego z Twoich partnerów.
nioska_infografie

Pokonaj wyzwania związane z produkcją jaj dzięki naszej koncepcji dotyczącej niosek:

Nasza KONCEPCJA DOTYCZĄCA JAKOŚCI JAJ to coś więcej niż tylko rozwiązanie produktowe – to niestandardowe partnerstwo, które może poprawić jakość jaj w Twoim gospodarstwie. Jakość prowadząca do zmniejszenia liczby odrzucanych jaj, optymalizacja wielkości jaj w stosunku do oczekiwań rynku, jaja o idealnym kolorze żółtka i optymalnej gęstości białka. Nasi eksperci są w stanie ocenić wydajność gospodarstwa w zakresie jakości jaj i zidentyfikować źródła doskonalenia, aby sprostać wyzwaniom związanym z jajami.

W zależności od Twojego projektu i potrzeb jesteśmy w stanie udzielić Ci dedykowanej odpowiedzi:

Produkt dla tego gatunku

Strona_Carrefour_Gatunki_Premiksy

PREMIKSY

Koncepcja dla tego gatunku

Strona_Carrefour_Koncepcje_Koncepcja dotycząca jakości jaj

Koncepcja Dotycząca Jakości Jaj