loading...

Eksperci Wisium mają globalne podejście do zarządzania przeżuwaczami i dlatego mogą być Twoim partnerem na wszystkich etapach produkcji wołowiny i mleka od – etapu młodego zwierzęcia do etapu rzeźni lub produkcji mleka.

  • Podczas chowu młodych zwierząt zwracamy uwagę na wiek odsadzenia, wiek w chwili porodu, przeciętny przyrost dzienny, obwód klatki piersiowej, liczbę posiłków w ciągu dnia oraz kondycję.
  • Współpracując w zakresie produkcji mleka, skupimy się na danych produkcyjnych (krzywa laktacji itp.), danych jakościowych (procentowa zawartość tłuszczu i białka, liczba komórek somatycznych itp.) oraz zarządzaniu stadem (kondycja, wskaźnik zastępowania pokoleń, wskaźnik uboju, zarządzanie reprodukcją i wydajnością).
  • Skupimy się również na produkcji mięsa, zwracając uwagę na dane dotyczące wydajności (współczynnik konwersji paszy, średni przyrost dzienny, wydajność tuszy itp.) oraz jakość mięsa.
W ramach współpracy eksperci Wisium zapewnią Ci indywidualne wsparcie poprzez usługi techniczne. Dedykowane wsparcie w zakresie produkcji paszy na wszystkich etapach życia przeżuwaczy – dostosowane do modelu produkcji mięsa/mleka – modelu Twojego lub jednego z Twoich partnerów.
przeżuwacz_infografie
Sprostaj wyzwaniom okresu okołoporodowego, aby poprawić produkcję mleka dzięki naszemu programowi dla przeżuwaczy mlecznych.

Nasz program TRANSI UP to coś więcej niż tylko rozwiązanie produktowe – to zindywidualizowane partnerstwo, które może poprawić wydajność przeżuwaczy mlecznych w Twoim gospodarstwie. Program TRANSI UP oparty jest na naszej wiedzy na temat okresów zasuszenia i wczesnej laktacji oraz rynku przeżuwaczy. Program sprzyja poprawie stanu zdrowia, zwiększeniu produkcji mleka i przygotowaniu krowy do rozrodu. Jest to kompletne rozwiązanie, które należy zastosować na całym etapie okołoporodowym (od 60 dni przed ocieleniem do 100 dni po ocieleniu) oraz indywidualne podejście do zarządzania krowami mlecznymi, obejmujące produkty z unikalną mieszanką dodatków.

W zależności od Twojego projektu i potrzeb jesteśmy w stanie udzielić Ci dedykowanej odpowiedzi:

Produkt dla tego gatunku

Carrefour_Page_Solutions_Premixes

Premixes

Koncepcja dla tego gatunku

Header_Concept_Picture_Transi_Up

Transi Up