loading...

Eksperci Wisium mają globalne podejście do zarządzania trzodą chlewną i dlatego mogą być Twoim partnerem na wszystkich etapach produkcji – od etapu prosięcia do etapu rzeźni.

  • Zwracamy uwagę na jakość paszy stosowanej w pierwszych tygodniach życia prosięcia. Jest to krótki okres, który decyduje o wydajności trzody chlewnej.
  • Współpracując z Twoim działem chowu, poprawimy wskaźniki płodności i mnożności, produkcję mleka i zdrowie jelit, zarówno u prosiąt, jak i macior.
  • Skoncentrujemy się również na Twoim dziale tucznym, zwracając uwagę na zwiększenie poboru paszy, wzrostu, współczynnika konwersji paszy i jakości mięsa, przy jednoczesnej poprawie zdrowia jelit.

W ramach współpracy eksperci Wisium zapewnią Ci indywidualne wsparcie poprzez usługi techniczne. Dedykowane wsparcie w zakresie produkcji paszy na wszystkich etapach życia trzody chlewnej, dostosowane do modelu produkcji mięsa – modelu Twojego lub jednego z Twoich partnerów.

trzoda chlewna_infografie

INWESTUJ W PROSIĘTA I MAKSYMALIZUJ ICH WYDAJNOŚĆ NA WSZYSTKICH ETAPACH ŻYCIA DZIĘKI NASZEMU PROGRAMOWI POŚWIĘCONEMU PROSIĘTOM:

Nasz program WEAN UP to coś więcej niż tylko rozwiązanie produktowe – to niestandardowe partnerstwo, które może poprawić wydajność trzody chlewnej w Twoim gospodarstwie. Dzięki sekwencyjnemu podejściu będziesz mógł w jak największym stopniu sprostać wyzwaniom związanym z hodowlą prosiąt, co umożliwi Ci dokonanie mądrej inwestycji we właściwym czasie. Program gwarantuje bezpieczeństwo trawienia poprzez zmniejszenie ryzyka wystąpienia biegunki i śmiertelności. Specjalnie opracowane produkty są bardzo smaczne, dzięki czemu poprawiają pobór paszy i przygotowują jelita prosiąt do wzrostu przez całe życie.

W zależności od Twojego projektu i potrzeb jesteśmy w stanie udzielić Ci dedykowanej odpowiedzi:

Produkt dla tego gatunku

Carrefour_Page_Brands_PURlite

PURlite

Koncepcja dla tego gatunku

Carrefour_Page_Concepts_WeanUp

Wean Up