loading...

Dzięki globalnemu podejściu do żywienia zwierząt domowych, eksperci Wisium mogą stać się Twoim partnerem w osiąganiu celów wydajnościowych. Nasze podejście i rozwiązania dostosowujemy do konkretnych potrzeb psów i kotów.

  • Jesteśmy Twoim partnerem w budowaniu asortymentu karm dla zwierząt w zależności od etapu fizjologicznego i rasy. Dbamy o oświadczenia, na których chciałbyś się skupić (trawienie, procesy poznawcze, odporność, rozmnażanie, wzrok, mobilność, kule sierści, uroda, oddawanie moczu, pielęgnacja jamy ustnej…), aby dostarczyć korzyści funkcjonalne Twojemu klientowi.
  • Zwracamy uwagę na problematykę atrakcyjności smakowej i strawności oraz na jakość, dobór i zastosowanie Twoich surowców. Dzięki naszej wiedzy z zakresu badań i rozwoju, surowcom i analizom pasz zapewniamy Ci najlepszą recepturę i wsparcie w zakresie żywienia.
  • Skupiamy się również na Twoich potrzebach w zakresie technologii przemysłowej: mielenia, przesiewania, suszenia, powlekania i specjalnych składników, zapewniając najdoskonalszą optymalizację procesów przemysłowych i wydajność.
  • Doradzamy w zakresie konkretnych kwestii regulacyjnych (etykiety itp.) ułatwiających proces.

W ramach współpracy eksperci Wisium zapewnią Ci indywidualne wsparcie poprzez usługi techniczne. Dedykowane wsparcie na każdym etapie Twojego systemu produkcyjnego i dostosowane do Twoich typów produkcji.

zwierzę domowe_infografie

W zależności od Twojego projektu i potrzeb jesteśmy w stanie udzielić Ci dedykowanej odpowiedzi:

Produkt dla tego gatunku

Carrefour_Page_Solutions_Premixes

Premixes