loading...

Obecnie rozwiązania cyfrowe i inteligentne rolnictwo stają się częścią codziennego życia hodowców zwierząt gospodarskich, wraz z pojawieniem się obiektów połączonych (IOT) oraz zastosowań narzędzi zarządzania i wspomagania procesu decyzyjnego. Firma WISIUM przyjęła to dynamiczne podejście, wnosząc swoją wiedzę z zakresu żywienia zwierząt za pośrednictwem technologii cyfrowej, a tym samym umożliwiając swoim klientom czerpanie z niej korzyści.

Aplikacje cyfrowe WISIUM

WISIUM poszerza swoją specjalistyczną wiedzę w zakresie odżywiania o szeroką gamę aplikacji cyfrowych, uzupełniając tym samym ofertę produktów i usług. Narzędzia do rekomendacji żywieniowych, narzędzia wspomagające proces decyzyjny oraz aplikacje mobilne pozwalają zoptymalizować doradztwo żywieniowe dzięki indywidualnym rozwiązaniom, które umożliwiają audyty, diagnostykę i analizę ekonomiczną praktyk hodowlanych dla wszystkich gatunków.

Aplikacje cyfrowe dostosowane do wyzwań sektora rolniczego

Precyzyjne karmienie: WISIUM oferuje aplikacje cyfrowe, których celem jest optymalizacja wydajności żywieniowej, doradztwo w zakresie diety i składu programu żywieniowego. Dzięki temu, że od lat z dużą częstotliwością aktualizujemy nasze równania macierzowe i bazy danych, możemy zapewnić doradztwo dostosowane do potrzeb żywego inwentarza i do celów rolnika.
Poszerz swoją wiedzę: w życiu codziennym podejmujesz decyzje w oparciu o wiele czynników lub danych, mniej lub bardziej dostępnych na poziomie gospodarstwa. Nasze aplikacje zbierają i analizują dane dotyczące gospodarstwa, stada lub zwierząt i proponują dostosowaną diagnostykę w zależności od problematyki i oczekiwanego poziomu wydajności lub jakości.

Jak uzyskać dostęp do naszych aplikacji cyfrowych?

W zależności od zastosowań, eksperci ds. żywienia – podobnie jak rolnicy – mogą korzystać ze spersonalizowanego dostępu, umożliwiającego przechwytywanie, kontrolę i analizę ważnych danych niezbędnych do podejmowania decyzji.


Aplikacje cyfrowe WISIUM są dostępne w różnych warunkach i są obsługiwane w ramach sesji szkoleniowych dla użytkowników, przez helpdesk użytkownika dostępny online i telefonicznie oraz przez konserwację korygującą i uaktualniającą.


Dostępna na komputerach, tabletach lub smartfonach, z lub bez dostępu do Internetu, nasza cyfrowa aplikacja spełni Twoje oczekiwania i odpowie na Twoje potrzeby. Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, aby uzyskać więcej informacji o naszych ofertach.

Kontakt Wisium