loading...

Produkcja paszy wymaga wdrożenia określonego procesu przemysłowego. Eksperci Wisium zapewniają dedykowane wsparcie przemysłowe, aby umożliwić Ci osiągnięcie celów produkcyjnych, jakościowych i ekonomicznych. Dobre wyniki operacyjne wiążą się z optymalnym zarządzaniem jakością i narzędziami przemysłowymi. Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu przemysłowemu (19 zakładów produkujących premiksy na całym świecie) możemy zapewniać wsparcie przemysłowe dostosowane do Twoich lokalnych potrzeb.

Nasza wiedza fachowa:

  • Nasi eksperci ds. przemysłu i receptur współpracują ze sobą w celu oceny i poprawy kontroli jakości, w tym wdrożenia planu analizy jakości surowców i produktów końcowych, interpretacji wyników analiz oraz walidacji procesów produkcyjnych.
  • Jako partner żywieniowy, ale również przemysłowy, pomożemy Ci w ubieganiu się o certyfikat (HACCP, ISO 9001 itd.) i uzyskaniu go.
  • Jeśli produkujesz i rozprowadzasz paszę z zawartością substancji leczniczych, eksperci Wisium ustalą i będą monitorować zgodność z konkretnymi przepisami, aby pomóc dostosować zakład do standardów.
  • Pomożemy Ci w technicznej walidacji procesów produkcyjnych oraz w zarządzaniu identyfikowalnością surowców i produktów końcowych.

Ocenimy i poprawimy wydajność operacyjną Twoich narzędzi produkcyjnych:

Poprawa wydajności procesów operacyjnych jest kluczowym czynnikiem w obniżaniu kosztów i podnoszeniu jakości. Eksperci Wisium pomogą Ci zoptymalizować wydajność techniczną Twojego zakładu: efektywność energetyczną, ubytki, optymalizację procesów produkcyjnych poprzez analizę czynników ograniczających.
Warunki utrzymania mogą być również kontrolowane w celu określenia obszarów wymagających poprawy. Poza udzielaniem prostych porad pomagamy w realizacji planów działania i szkoleniu operatorów.

Doradzamy przy zakupie maszyn przemysłowych, aby pomóc Ci w dokonaniu właściwej inwestycji w zależności od potrzeb.